Dopak
KLIENT

Firma DOPAK oferuje nowoczesne i innowacyjne rozwiązania technologiczne w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Od 25 lat niezmiennie zdobywa zaufanie wielu klientów.

 

REALIZACJA 


Współpracę rozpoczęliśmy realizując  badanie satysfakcji klientów firmy. Po ustaleniu kluczowych celów badania, dobrana została metodyka działania oraz indywidualny scenariusz prowadzonych działań. Wnioski z przeprowadzonego badania wraz z rekomendacjami  pozwoliły nie tylko wzmocnić relację z obecnymi klientami ale również wrócić do rozmów z klientami nieaktywnymi.

#badanie satysfakcji klientów

Zrealizowaliśmy działania sprzedażowe związane ze sprzedażą specjalistycznych maszyn z asortymentu klienta do aktywnych klientów oraz poszukiwanie nowych szans sprzedażowych.

#wsparcie sprzedaży

 

Przy okazji realizacji zadań sprzedażowych zaprojektowaliśmy również materiały BTL.

3 m-ce kampanii
38 hot leady
82 leadów

Opracowaną strategię social media wdrożyliśmy od początku funkcjonowania profilu firmy na Facebooku, pozyskując grupę followersów o sprecyzowanych cechach. Na profilu przeprowadziliśmy działania informacyjne o wydarzeniach, w których firma brała udział. W stosunkowo niewielkim budżecie Facebook udało się zdobyć ponad 1,5 tys. aktywnych fanów.

#social media